MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 11525597
nr 1152 5597
Pall
1950-tal, höjd: 40 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:13:10
100 kr
150 kr
250 kr